HAKKARİ
ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BİR DÖNEM, İKİ İL BİRİNCİLİĞİ
Satranç Yarışmasında ikinci defa kazandığımız il birinciliği bu sefer de Şemdinli Sabri Özel Anadolu Lisesi'nden.![BİR DÖNEM, İKİ İL BİRİNCİLİĞİ](/meb_iys_dosyalar/2022_02/17161901_WhatsApp_Image_2022-02-17_at_10.28.01.jpg)
16 Şubat Çarşamba günü Hakkari'de Hakkari Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen Okul Sporları Gençler Satranç Yarışması il birincisi bu sefer de ilçemiz okullarından Sabri Özel Anadolu Lisesi oldu.
2021-2022 Okul Sporları Gençler Satranç Yarışmasında il birincisi olan Sabri Özel Anadolu Lisesi'ni ve yarışmaya katılan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.