HAKKARİ
ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DERECİK İLÇEMİZDE MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA 3 ÖĞRENCİMİZİ KAYBETTİK.
Derecik İlçemizde meydana gelen tarfik kazasında aynı aileden 3 canımızı 3 ögrencimizi kaybettik. Bu elim kazadan dolayı derin bir üzüntü içerisindeyiz. Kazada hayatını kaybeden canlarımıza Allah'tan rahmet, aileye ve yakınlarına sabırlar diliyoruz, ailemizin acısını yürekten paylaşıyor; böylesine acı olayların bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz.![DERECİK İLÇEMİZDE MEYDANA GELEN TRAFİK KAZASINDA 3 ÖĞRENCİMİZİ KAYBETTİK.](/meb_iys_dosyalar/2019_06/27095750_Screenshot_20190627-095555_Samsung_Internet.jpg)