HAKKARİ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde Saha Çalışması

     Şemdinli ilçe  Milli Eğitim Müdürlüğümüz 2015-2019 Stratejik Planda belirlenen hedeflere odaklanmış durumda...
Eğitimde Saha Çalışması

Bu doğrultuda İlçe Milli eğitim Müdürümüz Sayın Fahrettin ÇELİK ,Şube Müdürlerimiz  Yakup Kadri ÖZTÜRK ve Reşat DEMİRDAŞ eğitim faaliyetlerini yerinde inceleme, okulların fiziki yapı eksiklerini tespiti   ve öğretmenlerimize öğretmenlik becerisi, sınıf yönetimi, öğretme yöntemleri hakkında rehberlik etmek amacıyla ziyaretleri sürdürüyorlar. Yapılan planlamaya göre 15 Mayısa kadar tüm okulları ziyaret etmek amaçlanmaktadır.

 İlçe Milli eğitim müdürü Sayın Fahrettin ÇELİK; Plan dahilinde yapılan okul ziyaretleri tamamlandığında sekiz aylık dönemde bütün okulların iki defa ziyaret edilmiş olacağını ve 1 Haziran itibari ile yürütülen bu faaliyetlerin eğitime katkısı ölçülmek üzere veri toplama çalışmasına geçileceğini belirtti. 2016-2017 eğitim öğretim dönemi için  alt yapı özelliği taşıyacak bu veriler komisyon marifeti ile değerlendirildikten sonra okullarımız için daha bilimsel daha gerçekçi plan hazırlama imkanı sunacağını ifade etti.                                               

Saha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha ÇalışmasıSaha Çalışması

Moda Mahallesi Çevre Yolu Hastane Caddesi No130/1 Şemdinli / HAKKARİ - 0 438 411 26 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.