HAKKARİ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Başarımız

Şemdinli 2021 senesinde ödüllere doyamadı.
eTwinning Başarımız

Şemdinli bu sene çok verimli bir eTwinning süreci geçirdi. Yürütülen projelerle başarı hedeflerini zirveye taşıyan öğretmenlerimiz pandemi gibi zor bir süreçte büyük bir gayretle çalıştı. Onlarca proje kapsamında tasarlanan birçok ürün, doküman ve materyal, öğrencilerimizin okul müfredatlarının gerçek hayatla olan bağlantısını bizzat yaparak ve yaşayarak öğrenmelerini sağladı. Sarf edilen bu muazzam emekten çıkaracağımız ders, asgari düzeyde fırsat ve imkân çerçevesinde en iyi neler yapılabilir olur. Bu emeğin farkında olan Avrupa Komisyonu da ilçeye üçü Avrupa Kalite Etiketi Ödülü olmak üzere 16 adet kalite etiketi ödülünü layık gördü. Şemdinli İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cihat İNAN, şube müdürlerimiz Reşat DEMİRDAŞ, Halis ARICI, Osman YILMAZ ve proje birimimizden Seçil KESKİN'in katılımlarıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak ödül alan öğretmenlerimizle tebrik mahiyetinde keyifli proje deneyimlerinin de paylaşıldığı bir akşam yemeğinde buluştuk.

Ödül alan Yukarı Kayalar Ortaokulu'ndan Özlem AKBUDAK, Şemdinli İmam Hatip Ortaokulu'ndan Güllü BATAK, Borsa İstanbul Anadolu Lisesi'nden Münevver YENİ ve Esengül DÜŞÜNCELİ, Tekeli Köyü Ortaokulu'ndan Fatıma YANGIN, Altınsu Köyü Atatürk Ortaokulu'ndan Nuray KALA, Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu'ndan Özlem KARACA, Serap ATEŞ ve Kübra AKMAN, Yavuz Sultan Selim İlkokulu'ndan da Ergül OLÇAR isimli öğretmenlerimizi tebrik eder, kendilerine emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Ayrıca Tekeli Köyü Ortaokulu'ndan Cahide SARAÇ ve Cumhuriyet İlkokulu'ndan Şeyma ŞAL bu sene tayin oldukları için aramızda olamadılar, kendilerine buradan tebrik ve teşekkürlerimizi sunarız.

Emekleriniz unutulmayacaktır.

 

Moda Mahallesi Çevre Yolu Hastane Caddesi No130/1 Şemdinli / HAKKARİ - 0 438 411 26 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.