HAKKARİ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH Eğitimleri Hakkında

FATİH Eğitimleri Hakkında

 

1- FATİH PROJESİ TAHTA TANITIM SEMİNERİ  sertifikalarını 15/04/2015 - 17/04/2015 tarihleri arasında FATİH İlçe Koordinatörü Kadir ÖZKAN´ dan alabilirsiniz.(Okul Müdür veya Müdür Yardımcılarına tutanakla teslim edilecektir.)

2- Mayıs ayı içerisinde  açılacak FATİH-Tanıtım Semineri ve Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu için, daha önce bu eğitimlere katılmamış okulunzda görev yapmakta olan(Kadrosu sizde olup başka okulda görev yapanları yazmıyorsunz, Fakat kadrosu farklı yerde olup sizde görev yapan öğretmenleri dahil ediyorsunuz)öğretmenlerin listesi gerekmektedir. Ekteki(2 sayfadan oluşmaktadır) dosyayı doldurup 16/04/2015 saat 12:00 a kadar FATİH İlçe Koordinatörü Kadir ÖZKAN(kadirzkn@gmail.com)´a dosyayı e-posta atmaları ve de  İlçe Milli Eğitime yazıyı teslim etmeleri  gerekmektedir. (E-POSTA atarken konu kısmına Fatih-Okul İsmini yazınız. Örnek "FATİH_BOĞAZKÖY İLK-ORTA OKULU") 

3-İnterneti olmayan okullarımız için internet başvurusu yapılacılaktır. Bu sebepten dolayı İlçe FATİH Koord. Kadir ÖZKAN´a ivedilikle Örnek" Boğazköy İlk-Ortaokulu İnternet var/yok" şeklinde mesaj atmanız gerekmektedir.E-posta (kadirzkn@gmail.com) da gönderebilirsiniz. 

4-Okul websitelerinin eksik bilgilerinin tamamlanması ve güncel tutulması gerekmektedir. (Websitesi Kullanıcı Adı ve Parolasını bilmeyenlerin İlçe MEBBİS Yöneticisi Kadir ÖZKAN´a başvurabilirler, Telefonla da iletişime geçebilirsiniz)

 

 

 

EK    /meb_iys_dosyalar/2015_04/14014439_fatihprojesieitimleri.xlsx

Moda Mahallesi Çevre Yolu Hastane Caddesi No130/1 Şemdinli / HAKKARİ - 0 438 411 26 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.