HAKKARİ
ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
DÖGEP TOPLANTISI YAPILDI
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine yönelik Aralık - Ocak dönemi DÖGEP toplantısı yapıldı.![DÖGEP TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2022_01/18101310_WhatsApp_Image_2022-01-18_at_09.35.13.jpg)
Şemdinli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine yönelik Aralık - Ocak dönemi DÖGEP toplantısı yapıldı. Toplantıda DKAB öğretiminde yapılan yaygın hatalar, yaşanan sorunlar, ihtilaflı konular ve eleştiriler; çözüm önerileri ve temel yaklaşımlar gibi konular Borsa İstanbul Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Kevser SEVMİŞ'in sunumuyla ele alınmıştır.