HAKKARİ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde görev yapmakta olan öğretmenlerimize önemle duyurulur.

İlçemizde görev yapmakta olan öğretmenlerimizin aşağıda yer alan işlemleri yapması önemle rica olunur.
İlçemizde görev yapmakta olan öğretmenlerimize önemle duyurulur.

1. MEBBİS(mebbis.gov.tr) sistemine giriş yapıp  bilgilerini kontrol etmeleri(Telefon,aldıınız hizmetiçi eğitimleri vs gibi), varsa değişiklik(Telefon numaraları gibi) güncellemeleri yapmanız gerekmektedir.

2. EBA(Eğitim Bilişim Ağı) ya giriş yapmaları(Sistem üzerinden hangi öğretmenin kaç kere giriş yaptığı ve ne kadar süre harcadığı görülüyor) ,yer alan içerikleri incelemeleri ve öğrencilerle öğrenci eba şifrelerini paylaşmaları önemle rica olunur.

3.Kurum Müdürlerimizin ve İngilizce öğretmenlerimizin DYNED´le ilgili iş ve işlemleri yapmaları gerekmektedir.

4.Tüm öğretmenlerimizin 2016 Yılı Hizmetiçi Eğitim Planı Belirleme Anketini Doldurması gerekmektedir.Anket için tıklayınız.

5. İlçe Milli Eğitim web sayfasında yer alan duyuruların takip edilmesi ve kendi kurumunuza ait okul web sitelerinizin güncel tutulması gerekmektedir. Bunun için Okul Müdürü Başkanlığında bir Müdür Yardımcısı bir Türkçe Öğretmeni ve Bilişim Öğretmeninden oluşacak şekilde web yayın ekibi oluşturulması gerekmektedir.(Okullarımızın güncellenme oranları sizlerle belli aralıklarla ilçe milli eğitim sayfasında paylaşılacaktır.Oranlar için Tıklayınız)

6. BTR öğretmenlerimiz tebliğ tebellüğ belgeleri gelmiştir. Kadir Bey veya Şirhat Beyden alabilirsiniz.

 (Danışmak amacıyla İlçe Mebbis Yöneticisi Kadir Özkan ile irtibata geçebilirsiniz.)

 

Moda Mahallesi Çevre Yolu Hastane Caddesi No130/1 Şemdinli / HAKKARİ - 0 438 411 26 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.