HAKKARİ
ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İstiklal Marşı Programı
Yurdun her köşesinde öğrenci ve öğretmenlerimizle İstiklal Marşı'mızı tek yürek okuduk.![İstiklal Marşı Programı](/meb_iys_dosyalar/2021_01/18135029_43c8059c-a997-4463-ad95-c10ee48b96cc.jpg)
Kimi evinin balkonundan, kimi okulun sokağından, kimi TRT EBA ekranlarından eşlik etti bizlere. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cihat İNAN ve Şube Müdürlerimiz Reşat DEMİRDAŞ ve Halis ARICI Cumhuriyet İlkokulu/Ortaokulundaki İstiklal Marşı törenine katıldılar. En kısa zamanda okul bahçelerimizde buluşmayı diliyoruz.