HAKKARİ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürlerimizin Dikkatine

1-  Kurumunuzda görev yapmakta olan öğretmenlerinizin MEBBİS üzerinden İBAN Numaralarını kontrol edilip varsa  İBAN numarası hatalı olan öğretmenlerinizin MEBBİS üzerinden İBAN numaraları güncellenecek.Eksik iban numaraları ivedilikle MEBBİS´e girilecek ayrıca İlçe MEBBİS Yöneticisi Kadir ÖZKAN´a bildirilecek(Ekteki Dosyayı İndirip Doldurunuz) 2-  DYNED´ de  merkezden kaynaklanan sorun(DYNED ile alakalı sorunlarınız için şimdilik Telefon Etmeyiniz) var. Sorunun düzeltilmesi durumunda tekrardan sizlere site üzerinden duyuru yapılacaktır. 3- Okul websitelerinin eksik bilgilerinin tamamlanması ve güncel tutulması gerekmektedir. (Websitesi Kullanıcı Adı ve Parolasını bilmeyenlerin İlçe MEBBİS Yöneticisi Kadir ÖZKAN´a başvurabilirler)
Okul Müdürlerimizin Dikkatine

2- Ek     İBAN Numarası eksik olan öğretmenlerimizin Îsim ve Kurum Listesi      /meb_iys_dosyalar/2015_04/08115450_eksikbanlstes.xls 

Moda Mahallesi Çevre Yolu Hastane Caddesi No130/1 Şemdinli / HAKKARİ - 0 438 411 26 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.