HAKKARİ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Servis Sürücüleri Genel Paylaşım Toplantısı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fahrettin Çelik başkanlığında servis sürücüleriyle denetleme sonuçlarını ve sürücülerin talep ve görüşlerinin paylaşımı amacıyla şemdinli İMKB toplantı salonunda toplantı yapıldı.
Okul Servis Sürücüleri Genel Paylaşım Toplantısı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Fahrettin Çelik yaptığı konuşmada taşıma yolu ile eğitime erişim konusunda bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşılmadığını dile getirdi ve sürücülerimize teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Yakup Kadri Öztürk tarafından denetim sonucu verileri paylaşıldı. Şube Müdürü Yakup Kadri Öztürk, servis sürücülerinin eğitim camiasının  en önemli destekçileri olduğunu bu nedenle sürücülerin öğrencilerle iletişimlerini önemsediklerini belirtti. Ayrıca sürücülerimizin ilgili yönetmeliğin "sürücü" görevleriyle ilgili bölümün dikkatle incelenerek gereken hassasiyetin gösterilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Müdürlüğümüz olarak eğitimi tüm bileşenleriyle kalite seviyelerini yükseltme gayretlerinde, taşıma servis hizmetlerinin de paralel şekilde iyileştirmeyi hedeflediklerini bu vesileyle sürücülerimizin ilgili yönetmelik ışığında eksiklerinin gidermeleri gerektiğini belirtti. Sürücülerin görüş ve talepleri dinlendikten sonra toplantı tamamlandı.

Moda Mahallesi Çevre Yolu Hastane Caddesi No130/1 Şemdinli / HAKKARİ - 0 438 411 26 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.