HAKKARİ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Yöneticileri Paylaşım Toplantısı

Okul Yöneticileri Paylaşım  Toplantısı

Okul yöneticileri "Eğitim durumu gözden geçirme"  toplantısının 4.sü Yukarı Kayalar Okulunda yapıldı.

Yönetici eğitici semineri doğrultusunda okullarda yapılan faaliyetlerin ve yeni fark edilen durumların paylaşımları yapıldı.

Şube Müdürümüz Yakup Kadri ÖZTÜRK okulların mali yönetimleri, taşınır işlemlerinin nasıl yapılacağı ile ilgili temel başvuru mevzuatını paylaştı.

Şube Müdürümüz Reşat DEMİRDAŞ´da öğretmen değerlendirme iş ve işlemleri ile öğretmen izin işlemleri ile ilgili yaşanılan sorunların nasıl çözüleceği ile ilgili mevzuat paylaşımı yaptı.

 

Bir sonraki yönetim toplantısının Konur Dereyanı okulunda yapılması kararlaştırıldı. Bu eğitim öğretim döneminde yoğunlaştırılan paylaşım toplantılarının katkısı ölçülmek üzere, okulların enerji, su sarfları, eğitim başarı grafikleri, öğrenci okullaşma oranları ile ilgili 2014-2015 karşılaştırmalı verilerin bir sonraki toplantıda değerlendirilmeye karar verildi.

Yönetici ToplantısıYönetici ToplantısıYönetici ToplantısıYönetici ToplantısıYönetici ToplantısıYönetici ToplantısıYönetici ToplantısıYönetici ToplantısıYönetici ToplantısıYönetici ToplantısıYönetici Toplantısı

Moda Mahallesi Çevre Yolu Hastane Caddesi No130/1 Şemdinli / HAKKARİ - 0 438 411 26 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.