HAKKARİ
ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SATRANÇ YARIŞMASINDA İL BİRİNCİSİ ŞEMDİNLİ SABRİ ÖZEL ORTAOKULU'NDAN
Şemdinli bu sene satrançtaki birinciliğini kutluyor.![SATRANÇ YARIŞMASINDA İL BİRİNCİSİ ŞEMDİNLİ SABRİ ÖZEL ORTAOKULU'NDAN](/meb_iys_dosyalar/2022_02/15135734_WhatsApp_Image_2022-02-14_at_20.16.52.jpg)
14 Şubat Pazartesi günü Hakkari'de Hakkari Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen Okul Sporları Küçükler Satranç Yarışmasında il birincisi ilçemiz okullarından Sabri Özel Ortaokulu oldu.
2021-2022 Okul Sporları Küçükler Satranç Yarışmasında il birincisi olan Sabri Özel Ortaokulu'nu ve yarışmaya katılan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.