HAKKARİ
ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şubat - Mart Dönemi YÖGEP Toplantısı Yapıldı
YÖGEP Şubat - Mart dönemi toplantısı Altınsu Köyü Atatürk İmam Hatip Ortaokulu'nda yapıldı.![Şubat - Mart Dönemi YÖGEP Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_03/17093901_Yubat-Mart.jpg)
Şube Müdürümüz Halis ARICI başkanlığında gerçekleştirilen YÖGEP Şubat - Mart dönemi toplantısında kültür ve medeniyetimizde geçmişten günümüze öne çıkan eğitim ve bilim kurumlarımız ve bu kurumlarda yetişen insan kaynağının özellikleri konuları ele alındı.