HAKKARİ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Teog Sınavında Resmi/Özel Okul Ve Kurumlarınızın Mebbis Ve E-Okul Da Yapacağı İşlemler

Teog Sınavında Resmi/Özel Okul Ve Kurumlarınızın Mebbis Ve E-Okul Da Yapacağı İşlemler

Teog Sınavında Resmi/Özel Okul Ve Kurumlarınızın Mebbis Ve E-Okul Da Yapacağı İşlemler MEBBİS Sınav İşlemleri Modülünde Yapılması Gerekenler 1- Sınav sabahı Okul idaresi tarafından MEBBİS Sınav İşlemleri Modülünden Diğer Sınav İşlemleri-Sınav Binası Görevli Bilgi Girişi Rapor al ekranından Bina Yoklama listesi ve kura Raporunu almak.

2- Sınav Binası Görevli Bilgi girişi ekranından sınava gelen ve gelmeyen salon görevlisi ve Bina komisyonu bilgilerini sınav bitiminden önce Görevi ve Salon numaralarını yazarak kaydetmek. (Her iki gün için ayrı ayrı işlenmesi gerekmektedir.)

3- İl Temsilcilerinin sınav bitiminden sonra kurum müdürleriyle beraber il temsilci raporunu doldurup kaydetmeleri gerekmektedir.

4-27/11/2015 Tarihinden sonra Notlar duyurular ekranından Ek Ders Puantajı Raporunu almak. Bu rapor öğretmeni sınavda görevli olan tüm kurumlar tarafından alınacaktır.

E-OKUL Sınavlar modülünde yapılması gerekenler.

1- E-okul Sınav işlemleri Ortak Sınav Giriş Bilgileri modülünde Kurum Sınav Giriş Durumu ekranındaki bilgileri doldurmak.

2-Varsa Sınava girmeyen ve Yedek salonda sınava giren öğrenci bilgilerini sınav bitiminden hemen sonra işlemek. MSS (Ücret Tahakkuk Ekranında Yapılması Gerekenler)

1- Ücret tahakkuk ekranına sadece okulda görevli hizmetliler ve güvenlik görevlileri işlenecektir. Kurumunuzda görevli güvenlik görevlililerinin TC., Ad, Soyad ve IBAN numaralarını almayı unutmayınız.

Moda Mahallesi Çevre Yolu Hastane Caddesi No130/1 Şemdinli / HAKKARİ - 0 438 411 26 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.