HAKKARİ ŞEMDİNLİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zorunlu Çalışma Yükümlüsü Öğretmenlerin Tespiti Hakkında

Zorunlu Çalışma Yükümlüsü Öğretmenlerin Tespiti Hakkında

 

Zorunlu çalışma yükümlüsü öğretmenlerin tespitine ilişkin işlemler 17/05/2016 tarihi itibariyle başlamıştır. Bilgi girişlerinin ikbs.meb.gov.tr adresi  atama modülünde yapılması gerekmektedir.

 

Zorunlu hizmet yükümlüsü öğretmenlerin dışında sisteme görev kaydı, görevlendirme kaydı, sözleşme kaydı ve izin kaydında hata bulunan personel de yansıtılmıştır.  Belirtilen kayıtları hatalı bulunan öğretmenler de zorunlu hizmet yükümlüsü olarak değerlendirilmiştir. Bu nedenle ilgililere ait kayıtların düzeltildikten sonra atama modülü Personel Durum Analizi sayfasından tekrar değerlendirilmesi sağlanılmalıdır.

 

AÇIKLAMA :  Personel Durum Analiz sayfasından bir personel seçildiğinde güncel kayıtlara göre zorunlu hizmet yükümlülüğü tekrar değerlendirilir. Hatalar düzeltildikten sonra kişinin güncel durumu sisteme yansıtılacaktır. Ayrıca, bilgi giriş işlemleri kurum, ilçe ve  il sırası ile yapıldığından ilçe ve kurum müdürlüklerinin de bu hususta bilgilendirilmesi gerekmektedir.

 

NOT: Sistemde karşılaşılan sorunları ikgm_bilgiislem7@meb.gov.tr  adresine iletiniz.

 

Bilgilerinize

 

 

 

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü

Öğretmen Atama Daire Başkanlığı

 

Moda Mahallesi Çevre Yolu Hastane Caddesi No130/1 Şemdinli / HAKKARİ - 0 438 411 26 51

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.